Кормоекструдер шнековий КЕШ-2

Кормоекструдер шнековий КЕШ-2

Застосування екструдованного корму – шлях до підвищення ефективності тваринництва. На нашому сайті Ви можете купити кормоекструдер, Електромотор Полтава.

Злакові зернові більш ніж на 50% складаються з крохмалю, який погано засвоюється тваринами. В екструдері під дією високої температури і тиску крохмаль гідролізується зі збільшенням кількості декстринів та загальних цукрів, руйнується структура стінок клітки, клітчатка розпадється на вторинний цукор.

Ці складові на відміну від крохмалю практично повністю засвоюється тваринами та птахами. Крім того поверхня компонентів зерна збільшується в тисячу разів і стає більш доступною для взаємодії з травними соками і ферментами тварин.

Засвоюваність екструдованного корму перевищує 90% замість 60-65% зернового.

Від високотемпературного впливу на зерно знищується патогенна мікрофлора і з’являється можливість отримання доброякісного корму з уражених комахами, грибками і цвіллю зерен. Особливо ефективна екструзія для бобових культур, так як відбувається нейтралізація інгібіторів протеаз, трипсина і уреази, що робить ії пригодними для введення в раціон у великих кількостях.

Екструдування дозволяє на 30-40% зменшити витрати зерна.

При застосуванні екструдованного корму для згодовування тваринам значна частина роботи шлунка тварин перекладається на екструдер, тобто тварина витрачає енергію на переробку корму приблизно в 2 рази менше. При незмінних нормах згодовування екструдованного зернофуража, збільшується на 20-50% надої молока, на 20-25% несучість птиці, на 30-40% приріст живої ваги молодняка. З’являється можливість прискорити відлучення поросят від свиноматок без затримки росту.

Екструдовані корма незамінні при відгодовуванні молодняку тварин: свиней, коней, великого рогатого скота, кроликів і т. д. Відомо, що 90% загибелі молодняка відбувається через хвороби шлунково-кишечного тракту чи інфекцій, занесених з кормом. Так неодноразові дослідження показують, що екструованний корм практично стерильний і може зберігатися 3-4 місяця у звичайних складських умов.

Кормоекструдер шнековий КЕШ-2

Кормовой екструдер шнековий КЕШ-2 призначений для спукування корму із зернових культур та їх сумішей зі шротом соняшника.
Представляє собою агрегат, що складається з електродвигуна, з’єднанного клиноремінною передачею з екструдерною частиною, пускової апаратури і безпосередньо екструдерної частини.
Екструдерна частина складається з завантажувального бункера, камер завантажної та пресуюсої, в яких розміщена система шнеків: подаючого, проміжного і пресуючого.
Камера пресуюча закінчується фільєрою, в якій відбувається максимальне стиснення і через яку виходить екструдований продукт.

Є додаткова комплектація змінними гайкою-фільєрою і конусом пресуючим.

Під час установки змінних гайки-фільєри і конуса пресуючого екструдований продукт виходить у вигляді пористих палочок (типу кукурузних паличок) довжиною 25-35мм, які дуже зручні в транспортуванні і подальшому використанні.

Кормоекструдер шнековий КЕШ-2 має наступні технічні характеристики:

Частота мережі, Гц 50
Продуктивність, кг/год залежить від виду і розмірів зерна до 35 кг
Мережа однофазна, B 220
Питома потужність, кВт 3.7
Питомий струм, А 5.6
Екструдованний продукт виходить через фільєру безперервним потоком у вигляді трубочки діаметром близько 23 мм.
Маса, кг 83
Габаритні розміри, мм висота 1250
ширина 400
довжина 580

 

ЧАО "Электромотор"