ПАТ Електромотор Полтава

Полтавський завод Електромотор

Ласкаво просимо на сайт Електромотор Полтава!

Публічне акціонерне товариство “Електромотор” протягом багатьох років є одним з найбільших виробників асинхронних електродвигунів змінного струму в Україні. Більше 60 років ми створюємо, виробляємо і продаємо не тільки в Україні, але і в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Стагндартні та спеціальні трифазні/однофазні двигуни з короткозамкнутим ротором, потужністю 0,18-5,5 кВт для промисловості і аграрного комплексу: машинобудування, металургії, станкобудування, атомної енергетики, будівництва, легкої, харчової промисловості, річного і морського флота, тваринницьких комплексах і т.д.

Каталог продукції

Власне виробництво компанії Полтава Електромотор

Випускаємо також: черв’ячні одноступінчасті редуктори – РЧМ-50, РЧМ-63, РЧМ-75 і мотор-редуктори для шнеку; засувки рейкові і клапани перекидні з електроприводом для вигрузки зерна; зернопроводи (самотіки) для транспортування зерна на елеваторах; вентилятори радіальні промислові, перемувні компресорні станції.

Полтавський завод Електромотор Компанія Електромотор Полтава - склад

На базі електродвигунів ЕМ компанія Електромотор Полтава виробляє:

  • побутові центробіжні електронасоси,
  • електрокультиватори українського виробництва,
  • маслопреси,
  • подрібнювачі кормів (зерна, корнеплодів, початків кукурудзи і т.д. для корма скота і птиці в особистих підсобних господарствах),
  • електроточила (для заточки інструмента, шліфування і поліровки металічних, дерев’яних і пластмасових виробів), та ін. Також налагоджений випуск побутових ручних м’ясорубок.

ПАТ «Електромотор» має замкнутий виробничий цикл виготовлення продукції по виробництвам: штамповка, лиття кольорових металів під тиском, механообробка, обмотка статорів, збірка, фарбування, випробовування, упаковка.

Продукція виготовляється на високопродуктивному вітчизняному та імпортному обладнанні з використанням сучасних технологічних процесів. Діюча система якості відповідає вимогам стандартів ISO 9001. Гарантія на всі види продукції Електромотор Полтава – 18-24 місяця. Строк поставки – до 15 робочих днів.

ЧАО "Электромотор"