Засувка рейкова ручна

Задвижки реечные ручные производства Полтава

Засувка рейкова ручна (ЗРР, ЗКР, ТЗР) – це запірна шиберна заслонка з зубчатой рейкою і штурвалом для перекриття самопливних труб. Застосовується для завантаження бункерів, елеваторів, конвейерів, силосів сипучими матеріалами (зерно, крупи, сахар).

Полтава Електромотор пропонує купити шиберні засувки рейкові роликові/безроликові з ручним приводом для фермерських господарств. Нижче в таблиці представлені характеристики з паспорта, креслення, ціни, розміри, фото затворів ТЗР, ЗРР, ЗКР.

Де застосовуються рейкові засувки з ручним приводом?

Механізм з приводом необхідний для откривання/закривання запірного приладу бункерних сховищ. Завадяки простому і надійному улаштуванню її часто використовують на складах з зерном, кондитерських фабриках, хлібозаводах, елеваторах, мелинах, мукомольных та інших підприємствах.

Засувка підконвейерна призначена для випуску зерна і продуктів його переробки з конвейерів скребкових і встановлюєтьсяс на проміжних чи крайніх випускних перетинах конвейера.

Характеристики Засувки рейкові ручні
Тип шиберної заслонки для сипучих продуктів:
 • роликова
 • безроликова
Антикорозійне покриття корпусу
 • грунт + емаль;
 • оцинкований метал;
 • нержавіюча сталь
Тип привода: Ручний
Виробник мотор-редуктора: ПАТ Полтава Електромотор
Виробник кінцевого вимикача
Особенности конструкции:
 • Висока стійкість до стирання;
 • Посилена конструкція (для підбункерних засувок);
 • Змінні підшипники ковзання;
 • Використовується для порошкових, зернових і гранульованих матеріалів;
 • Невелика вага і простота в транспортуванні;
 • Проста установка;
 • Низькі експлуатаційні витрати і затрати на обслуговування;
 • Шибер з загибом для запобігання запилення при роботі;
 • комплектація футерованними переходними патрубками;
 • будь-який нестандартний прохідний перетин.

Улаштування і принцип роботи ножових затворів

Основа конструкції — прямокутний металічний корпус, з боків якого закріплені рейки, вздовж яких рухається стальна заслонка (шибер). Механізм складається з шестерні і спеціального штурвала, розміщених на одному валу. Відкриття/закриття відсіку відбувається за рахунок переміщення заслонки за допомогою штурвала. Для цього штурвал повертається, піднімаючи шибер на необхідну висоту. Крім того, розмістити приллад можнва як в подовжньому, так і поперечному напрямку (відносно конвейера).

Креслення ручної рейкової засувки

Конструкція ручної шиберної заслонки:

 1. Стальний корпус з верхнього і нижнього флянця, з’єднаних коробом. Всередині корпусу ковзає шибер, по центральній осі якого закріплена рейка.
 2. Рейка.
 3. Шибер з листової сталі перекриває робоче січення. Для цього використовується особливий заслон упорам і рейками.
 4. Механізм управління шибером – шестерня і штурвал, прикріплений до валу. Управління шибером відбувається під час поворота штурвала.
 5. Шестерні
 6. Штурвал.
 7. Ось.
 8. Направляючі.

Характеристики і розміри шиберних заслонок

Подивитись технічні характеристики і розміри стальної рейкової засувки можна в таблиці.

Ручна рейкова засувка Січення, мм
ТЗР-200 200*200
ТЗР-250 250*250
ТЗР-300 300*300
ТЗР-350 350*350
ТЗР-400 400*400
ТЗР-450 450*450

Купити рейкову ручну засувку в Україні

Електромотор Полтава виробляє рейкові засувки з ручним приводом, запчастини і комплектуючі. Рейкові засувки ЗЗР, ТЗР, ЗПР, ЭЗР оптимізують виробництво, знижають ризик псування зерна (пшениці, кукурудзи, и ін сипучих).

Ціна залежить від типу шиберної заслонки (підконвейерного, підбункерного, зернового), наявності роликів, матеріалу і габаритів. Ціна і умови оплати, виготовлення і доставки уточнюються перед укладанням договору.

Також в каталозі заводу Електромотор ви можете купити елеваторне обладнання: транспортери і норії (ланцюгові, стрічкові, кочучі, шнекові, скребкові); роликоопори, ролики; елеватори (ланцюгові, стрічкові, ковшові, нахиленні і т.д.), грохоти, силоса, змішувачі, бункери; металоконструкції, зв’язок-балки, винтові палі.

ЧАО "Электромотор"