Електром’ясорубка ЕМ-1 «МРІЯ»

Електром'ясорубка Мрія

Призначена для подрібнення м’яса і риби на фарш, а також подрібнення різних овочів. Може бути укомплектована додатковою насадкою для віджиму соку з фруктів і овочів.

Вона здатна працювати за декілька годин підряд і перероблювати десятки кілограм м’яса в день. Користуючись таким агрегатом можна відкривати невелике домашнє виробництво. Застосовуються такі м’ясорубки в основному власниками їдалень і ресторанів, де важлива не тільки швидкість подрібнеення, але і об’єми сировини, що перероблюється.

Данна м’ясорубка може виготовлятися в чотырьох виконаннях для однофазної і трифазної мережі.  М’ясорубка має функцію РЕВЕРС, яка дозволяє повернути продукт в завантажувальну горловину і відтправити його на повторну переробку чи видалити з м’ясорубки без розбору вузла.

М’ясорубка оснащена одним одностороннім ножем і сіткою, обидві деталі пройшли термообобку. До данного виробу підходять ножі і сітки, що знаходяться в продажу для ручних м’ясорубок.

Електром’ясорубка ЕМ-1 “МРІЯ” складається з:

  • Однофазного чи трифазного приводу;
  • черв’ячного редуктора;
  • робочого вузла, який виготовлений з харчового алюмінія;
  • пластмасового лотку і штовхача.

В приводі передбачений захист від перегріву. В данній конструкції в робочих механізмах застосовуються деталі тільки з металу, що значно привищує їх ресурс.

Технічні характеристики

Продуктивність – 60кг/ год. Напруга живлення – 220В или 380В. Маса – 13кг.

ЧАО "Электромотор"