Кормоекструдер шнековий КЕШ-3

Застосування екструдованого корму – шлях до підвищення ефективності тваринництва

На нашому сайті Ви можете купити кормоекструдер, Електромотор Полтава. Злакові зернові більш ні на 50% складаються з крохмалю, який погано засвоюється тваринами. В екструдері під дією високої температури і тиску крохмаль гідролізується зі збільшенням кількості декстринів та звгвльних цукрів, руйнується структура стінок клітини, клетчатка розпадається на вторинний цукор.

Ці складові, на відміну від крохмалю, практично повністю засвоюється тваринами і птахами. Крім того поверхня компонентів зерна збільгшується в тысячу разів і стає більш доступною для взаємодії з травними соками і ферментами тварин.

Засвоюваність екструдованого корму перевищує 90% замість 60-65% зернового.

Від високотемпературного впливу на зерно знищується патогенна мікрофлора і з’являється можливість отримання доброякісного корму з уражених комахами, грибками і цвіллю зерен. Особливо ефективна екструзія для бобових культур, так як відбувається нейтралізація інгибиторів протеаз, трипсина і уреази, що робить їх придатними для введення в раціон в великих кількостях. Екструдування дозволяэ на 30-40% зменшити витрати зерна.

При застосуванны екструдованого корму для вигодовування тварин значна частина роботи шлунка тварини перекладається на екструдер тобто тварина витрачає енергії на переробку корму приблизно в 2 рази менше. При незмінних нормах згодовування екструдованого зернофуражу, збільшується на 20-50% надої молока, на 20-25% несучість птиці, на 30-40% приріст живої ваги молодняку. З’являється можливість прискорити відлучення поросят від свиноматок без затримки росту.

Екструдовані корми незамінні при відгодовуванні молодняку тварин: свиней, коней, великого рогатого скота, кроликів і т. д. Відомо, що 90% загибелі молодняка відбувається через хвороби шлунково-кишкового тракту чи інфекцій, занесених з кормом. Так неодноразові дослідження показують, що екструдований корм практично стерильний і може зберігатися 3-4 місяці у звичайних складських умовах.

Кормоекструдер шнековий КЕШ-3

Кормовий екструдер шнековий КЕШ-3 призначений для спукування корму із зернових культур та їх сумішей зі шротом соняшника. Представляє собою агрегат складається з електродвигуна, з’єднанного шляхом клиноремінної передачі з екструдерною частиною, пусковою апаратурою ,безпосередньо екструдерної частини. Екструдерна частина складається з завантажувального бункера, камер завантажної і пресуючої, в яких розміщена система шнеків: подаючого, проміжного і пресуючого.
Камера пресуюча закінчується фільєрою, в якій відбувається максимальне стиснення і через яку виходить екструдований продукт.

Є додаткова комплектація змінними гайкою-фільєрою і конусом пресуючим.

При встановленні змінних гаєк-фільєрів і конуса пресуючого екструдований продукт виходить у вигляді пористих паличок (типу кукурузних паличок) довжиною 25-35мм, які дуже зручні в транспортуванні і подальшому використанні.

Кормоекструдер шнековий КЕШ-3 має наступні технічні характеристики:

Частота мережі, Гц 50
Продуктивність, кг/год залежить від виду і величини зерна 45
Мережа трифазна, B 380
Питома потужність, кВт 3.7
Питомий струм, А 5.6
Екструдований продукт виходить через фільєру безперервним потоком у вигляді трубочки діаметром близько 23 мм.
Маса, кг 83
Габаритні розміри, мм висота 1250
ширина 400
довжина 580

 

ЧАО "Электромотор"